PANOBA - strojárstvo, zdvíhacia a manipulačná technika

PANOBA - strojárstvo, zdvíhacia a manipulačná technika

ochranne prostriedky

betónové potery

SLUŽBY

Ponuka služieb

- servis, opravy a revízie zdvíhacích zariadení
- výroba nosných konštrukcíí a rámov
- koncepčný návrh a tvorba virtuálneho prototypu
- optimalizácia – úspora hmotnosti / pracnosti / nákladov
- vývoj, dizajn, pevnostné analýzy a simulácie
- výroba, montáž a testovanie prototypu
- záruční a pozáručný servis

VYUŽITE NAŠE SKÚSENOSTI VO VAŠICH PRODUKTOCH

Zdvíhacia a manipulačná technikaZdvíhacia a manipulačná technika – vývoj, výroba zdvíhacích zariadení určených na manipuláciu s bremenami a ich certifikácia. Vývoj prototypov s využitím 3D softvéru, spracovnie kompletnej výkresovej dokumentácie a zabezpečenie, alebo dozor pri výrobe prototypu.

 

 

 

Pravidelné odborné skúšky a prehliadky zdvíhacích zariadeníPravidelné odborné skúšky a prehliadky zdvíhacích zariadení, pomoc pri zabezpečení sprievodnej dokumentácie vyhradených zdvíhacích zariadení aj v anglickom jazyku, sprostredkovanie certifikačných úkonov na TISR, Zabezpečenie záručného a pozáručného servisu.

 

 

 

Dielenská výrobaDielenská výroba – kovoobrábanie, zámočnícka výroba, zváranie ocele, hlinika a nereze v ochrannej atmosfére, MIG, MAG, TIG vysokopevnostných plechov DOMEX a iné. Sprostredkovanie výroby rezania vodným lúčom, laserom, plazmou, sústruženie, frézovanie, ohýbanie a CNC obrábanie.

 

 

 

Vývoj a výroba nových strojov a mechanizmov v odbore zdvíhacej a manipulačnej technikyVývoj a výroba nových strojov a mechanizmov v odbore zdvíhacej a manipulačnej techniky, či inovácie existujúcich zariadení všeobecného zamerania. Optimalizácia výrobných procesov – pomoc pri riešení zložitých konštrukčných úloh. Využite naše skúsenosti vo vašich produktoch.

 

 

 

Konštrukcia prípravkov pre sériovú výrobuKonštrukcia prípravkov pre sériovú výrobu – vývoj, analýzy a koncepčné riešenia pri optimalizácii výrobných procesov sériovej výroby. Tvorba modelu, výkresovej dokumentácie pomocou najmodernejších 3D CAD systémov a výroba zváracích, ustavovacích a obrábacích prípravkov.

 

 

 

MKP Analýzy a optimalizáciaMKP Analýzy a optimalizácia – ponuka našich skúseností formou externej spolupráce pri vývoji vysoko zaťažených súčiastok, statické a dynamické analýzy, optimalizácie hmotnosti, kinematické analýzy, výpočet priebehov napätí a deformácií.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

strojári, zdvíhacia a manipulačná technika strojári, zdvíhacia a manipulačná technika

 

created by: Marek Sarvas